Novoluní

V tomto období, měsíc dorůstá do tzv. novu. Nastává energičtější fáze měsíce, která je příhodná pro přípravy nových projektů, uspořádání si myšlenek, posílení začátků, inspiraci a nové nápady. Můžete položit dobré a silné základy všemu, co si přejete. Někdy můžete cítit příval energie, který se projevuje nesoustředěností. To se hlásí vaše vnitřní moudrost s inspirací a přívalem možností i nápadů.

Jak tedy využít tento den? Udělejte si malý rituál, kdy podpoříte dobré základy, růst a sílu toho, co si přejete. Nevymýšlejte nic složitého. Hlavní je soustředěná a klidná mysl a jasná představa vašeho přání.

Obecně tedy při novoluní dáváte sílu a základ záměru a při úplňku pročišťujete váš záměr. Oba dny můžete využít k podpoře toho, o co zrovna usilujete nebo k harmonizaci vaší životní cesty. Jen mějte na paměti, jakou energii s sebou oba dny nesou a tomu zkuste přizpůsobit alespoň tyto dva dny v měsíci. Uvidíte sami, jak zajímavé věci se mohou dít.

Novoluní nastane 27.8. v 10:16, je důležité pro Panny. Je dobré věnovat zvýšenou péči svému tělu i duši, ani jedno nezanedbávat. A udělat si důkladný úklid sami v sobě. Je třeba vyhnout se nadměrné kritičnosti a začít si víc věřit. Důležité je nezatěžovat zažívání, pečovat o slinivku břišní, celé trávicí ústrojí a také o oči a uši. Rituál k tomuto Novoluní proběhne v rámci Ženského kruhu.

Mohlo by se vám také líbit...