– konstelace –

Na svět přicházíme díky rodičům. Tam to vše začalo. A z toho se odvíjí naše pozice ve světě. Musíme tedy začít u svých začátků.

Konstelace je každá situace, která se nám v životě děje, a nejen nám ale i kolem nás.

Všechny konstelace se zabývají určitým systémem (rodinným, partnerským, firemním, školním …) proto je nazýváme systemickými konstelacemi. Zvláštní postavení mají pohyby duše a konstelace traumatu, které je lepší postavit až po absolvování několika systemických konstelací.

Všechny konstelace se zabývají určitým systémem (rodinným, partnerským, firemním, školním …) proto je nazýváme systemickými konstelacemi. Zvláštní postavení mají pohyby duše a konstelace traumatu, které je lepší postavit až po absolvování několika systemických konstelací.

Konstelace je nejlépe zažít, jelikož je dosti obtížné tuto metodu popsat…

Zakladatelem konstelací byl německý psychoterapeut Bert Hellinger, který vytvořil vlastní směr rodinné systemické terapie. Svým postojem k lásce, životu a osudu člověka daleko přesahoval hranici svého oboru.

– NLP –

Neurolingvistické programování, neboli vědomá hypnóza.

– kvantování –

Kvantovými opravami můžeme změnit své vnitřní nastavení, opravit původní programy, které nepříjemně ovlivňují náš život, a nastavit nové, které jsou v souladu se sebou samým. Potřebujeme pouze umět popsat své pocity… Opravit se dají různé fobie, zlozvyky, závislosti, vztahové problémy, bolesti a další.

Kvantovou vlnou lze zbavit se akutních i chronických zdravotních problémů, urychlit léčbu úrazů, vyřešit např. afty, opar, říznutí, popálení… Dále touto technikou můžeme očistit prostory od geopatogenních, patogenních a psychogenních zón, zvyšovat energii v prostorech, čistit a zvětšovat auru, harmonizovat čakry, zvyšovat fyzické i duševní zdraví. I touto metodou lze velmi účinně odstranit škodlivé programy z podvědomí a nahradit je novými, prospěšnými.

Obě tyto metody umí poměrně snadno a rychle najít problém v minulosti a odstranit ho z naší přítomnosti.

Život si tvoříme každý sám, i pouhou myšlenkou.

Co vyšleme, to se k nám vrátí.

– psychosomatika –

Nemoc je proces naslouchání tělu a duši…

Když ztratíme rovnováhu mezi tělem a duší, nastává nemoc a tělo nám dává informaci (bolesti, zažívací potíže, závrať atd.), že ve svém životě děláme něco špatně. Zaujímáme chybné postoje, žijeme v chybných představách a prožíváme pro nás neprospěšné pocity, aniž bychom si to vše uvědomovali. Jinak řečeno: nemoc je jen fyzickým vyjádřením našich vlastních destruktivních pocitů a našeho obviňování se. Naše nemoc je čistě naše, a proto za ni nemůžeme obviňovat druhé. Ale nikdy bychom za ni neměli obviňovat ani sebe. Pokud si uvědomíme své chybné postoje a zkorigujeme svoje jednání, pak se tělo začne samo uzdravovat . . .

Respektujme své tělo a buďme k němu laskaví.

Nemoc je jen vyjádřením toho, že jsme se z nějakého důvodu vzdálili od lásky, kterou ve skutečnosti všichni jsme, nebo že jsme na ni zapomněli…

– indická masáž hlavy –

Přijďte se zastavit v tomto zrychleném a náročném období a dopřát si báječnou relaxaci s indickou masáží hlavy.

Masáž Vám může nastartovat Váš proces otevírání se sám/sama sobě, uvolnění trvalého stresu, který si ani nemusíte uvědomovat, uvolnění napětí celého těla a především hlavy. Po skončení masáže je možno doladit prožitek pod pyramidou.

Masáž se skládá ze dvou částí, nejprve provedu suchou fázi a po té následuje fáze olejová. Domů můžete odejít i s umytými vlasy, lepší je však nechat olej působit několik hodin…Pokud pro někoho není olejová fáze přijatelná, lze provést pouze suchou fázi. 

Dovolte si věnovat čas a prostor s nezapomenutelným uvolňujícím zážitkem.

– pyramida –

– krystalo a aroma terapie –

– Bachovy esence –